04.11.2011 r. grupa Krokodylków wybrała się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 4.

Gościliśmy w klasie I d, którą prowadzi pani Katarzyna Okoń. Dzieci wspólnie z pierwszakami śpiewały piosenkę o jesieni, akompaniując sobie na instrumentach perkusyjnych, a kiedy uczniowie wyszli na przerwę –Krokodylki zajęły miejsca w ławkach szkolnych. Miały okazję obejrzeć książki i zeszyty, dowiedzieć się, czego uczą się dzieci. Pani Kasia pokazała dzieciom prezentację multimedialną o zwierzętach leśnych. Dzieciom w klasie bardzo się podobało. Później wraz z Panią Kasią dzieci zwiedzały szkołę. Były w stołówce szkolnej, w świetlicy, w bibliotece, szatni a także w sklepiku szkolnym, w którym zrobiliśmy drobne zakupy. Dzieci wróciły do przedszkola z mnóstwem wrażeń. Szkoła już nie będzie taka straszna. Odwiedzimy ją jeszcze w późniejszym terminie.