„Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć!” Nasze przedszkolaki doskonale o tym wiedzą. Wiedzą także, jak ważne są wizyty u stomatologa. Dlatego też dzisiaj dzieci z grupy „Krokodylki” wybrały się z wizytą do gabinetu stomatologicznego „Dental-med” u pani stomatolog Magdaleny Leszczyńskiej – Filus, który mieści się przy ul. Okopowej. Dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć wygląd i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dowiedziały się również jak dbać o ząbki, by były zawsze piękne i zdrowe. Na koniec każdy przedszkolak osobiście przekonał się, na czym polega praca stomatologa – przechodząc kontrolę stanu zdrowia zębów. Dzielne i te mniej dzielne przedszkolaki otrzymały naklejkę „dzielnego pacjenta”. Odtąd już nikt nie obawia się wizyty u dentysty, gdyż kojarzy się nam z sympatycznymi stomatologami i wesołą atmosferą. Bo i czegóż można się bać w tak miłym miejscu.