To już ostatnia nasza wizyta w szkole. Odwiedziliśmy w tym roku szkolnym wszystkie szkoły, do których trafią nasze,,Krokodylki”. Dzieci są tak zafascynowane szkołą, ciągle chcą siedzieć w ławkach, interesuje je wszystko, co wiąże się ze szkołą. Chciałyby już odrabiać lekcje, czytać i pisać. Mam świadomość, że zaszczepiłam dzieciom chęć do bycia uczniem i miłość do szkoły. Są przekonane, że szkoła to coś fascynującego. Oby się nie myliły.

Dziś gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 3, w klasie I b u pani Magdaleny Jakubowskiej. Dzieci zdobyły nowe informacje na temat Dnia Dziecka, próbowały swoich sił w rozwiązywaniu zadań, czytaniu i uważnym słuchaniu. Wiedzą, że w klasie należy być cicho, aby inni mogli pracować. To trudne, ale obiecały, że będą się bardzo starać. Bardzo dziękujemy , że mogliśmy uczestniczyć w ciekawej lekcji.