26.05.2015 dzieci z grupy ,,Krokodylki” wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 6, do klasyII E którą prowadzi Pani Marta Aleksandrowicz. Szkoła znajduje się na drugim końcu miasta, więc jechaliśmy tam autobusem linii nr 5. Kiedy dotarliśmy na miejsce, zaczynała się trzecia godzina lekcyjna. Przedszkolaki zasiadły w ławkach, a ich starsze koleżanki prowadziły lekcję pod kierunkiem Pani Marty.Lekcja była poświęcona czytaniu książek. Przedszkolaki wiedzą, dlaczego należy czytać książki i czego można się z nich dowiedzieć.Uczniowie przygotowali pytania do quizu, a następnie na losowo wybrane pytanie odpowiadali i uczniowie i przedszkolaki.Okazało się, że quiz wygraliśmy my.Bardzo się cieszymy, że już dużo wiemy i potrafimy się dzielić wiedzą. Wspólnie z dziećmi starszymi uczestniczyliśmy też w zabawach na placu zabaw.Były wyścigi na bieżni, skoki przez sznura, gdzie przeskakiwało kilkoro dzieci naraz, a także wspinaczki na drabinki, zabawy na huśtawce i zjeżdżalni.To już czwarta szkoła, którą odwiedziliśmy.Bardzo nam się w szkole podoba i po wakacjach bez lęku do niej pójdziemy.