W dniu dzisiejszym dzieci z grupy Krokodylki zwiedzały Centrum Wędkarsko-Zoologiczne.Poznały sprzęt wędkarski, akcesoria do pielęgnacji zwierząt domowych, ale najważniejszym i najciekawszym zdarzeniem było bliskie spotkanie ze świnkami morskimi bez sierści,koszatniczkami, myszkami, szczurami, jaszczurką, kameleonem, papugami i rybkami .Dzieci nie bały się głaskać szczurka, jaszczurki, czy kameleona.Przyglądały się , w jaki sposób kameleon pobiera pokarm i jak długi język posiada.Niestety nie mieliśmy okazji zobaczyć, jak kameleon zmienia barwę, ale to oznacza, że jest na tyle oswojony, iż tłumy dzieci głaszczące go nie robią na mim żadnego wrażenia.Trudno było dzieciom rozstawać się z tymi miłymi zwierzątkami, zapewne w domu rodzice będą słyszeć,, ale kupi mi…”

To było bardzo interesujące spotkanie z przyrodą.