28.02.2013r. grupa Krokodylków wybrała się autobusem linii nr 5 do Centrum Ogrodniczego przy ulicy Jedności Narodowej.

Podróż autobusem była całkiem miła i bezpieczna. Kiedy już dotarliśmy na miejsce czekała na nas pani przewodnik, która oprowadzała nas po terenie Centrum. Zwiedzaliśmy halę, na której było mnóstwo roślin. Niestety wszystkich nazw nie dało się zapamiętać, ale zachwyciły nas pięknie kwitnące wiosenne kwiaty, okazałe drzewko bonsai, a także 300-letnie drzewko oliwkowe. W Centrum czekała na nas niespodzianka-każde dziecko otrzymało własną doniczkę, do której posadziło cebulkę tulipana. Dzieci otrzymały naklejki ze swoim imieniem i nazwiskiem, które przykleiły na doniczki, aby po powrocie do przedszkola zabrać je do domu i tam pielęgnować. To była dla nas bardzo pouczająca wycieczka.

Bardzo dziękujemy właścicielom Centrum Ogrodniczego za to, że umożliwili nam zwiedzanie. Dziękujemy również za przygotowaną dla dzieci niespodziankę.