W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję po raz kolejny odwiedzić Bibliotekę Dziecięcą Pani bibliotekarka przygotowała dla nas wiele ciekawych propozycji na temat bajek i baśni. Dzieci wysłuchały tajemniczego listu, który napisała do nich Wróżka, po czym wzięły udział w quizie dotyczącym bohaterów bajek i baśni. Dzieci bezbłędnie potrafiły przyporządkować obrazek do zagadki,, Z jakiej baśni pochodzi ta postać”, zadaniem dzieci było też dopasowanie odpowiednich rekwizytów do bajki lub baśni. Z tym również Krokodylki poradziły sobie bez problemu. Pani bibliotekarka pokazała dzieciom książeczki, które można czytać bez pomocy dorosłych. Dzieci były nimi bardzo zainteresowane. Obejrzały też książeczki –nowości wydawnicze. Większość dzieci nie posiada takich książeczek w domu, dlatego pani bibliotekarka zachęcała dzieci do odwiedzenia biblioteki wspólnie z rodzicami.