Kiedy w kalendarzu było Święto Babci i Dziadka, my odpoczywaliśmy na feriach, dlatego Dzień Babci i Dziadka postanowiliśmy uczcić w Walentynki.

Dzieci przygotowały strawę duchową, a o tę bardziej przyziemną, czyli poczęstunek-zadbali rodzice. Pani Ola, która prowadzi z dziećmi zajęcia tańca towarzyskiego przygotowała wspólnie ze swoimi podopiecznymi dwa tańce. Były to tańce na wskroś nowoczesne, ale goście byli zachwyceni tym pokazem. W dalszej części dzieci śpiewały piosenki zarówno po polsku jak i po angielsku a także recytowały wiersze.Nauczyliśmy też nasze babcie piec ciasta, a był to układ do muzyki,, Tzadik Katamar”. Nie obyło się też bez wspólnego tańca z babcią lub dziadkiem, przy muzyce Klanzy. Dzieci w te przygotowania włożyły całe swoje serce. Goście byli pod wrażeniem.