Mama jednej z naszych koleżanek zorganizowała dla nas zabawę mikołajkową w ośrodku wczasowym Olymp I.W czwartkowe popołudnie w kawiarni ośrodka stawiły się dzieci wraz z rodzicami, aby bawić się wspólnie i miło spędzić czas.Prowadząca zabawę pani Mikołajowa (mama Julii) zaprosiła dzieci do krainy Świętego Mikołaja .Trzeba było wykonać wiele zadań, aby się tam dostać.Rodzice wspólnie z dziećmi bawili się przy muzyce, którą serwował nam DJ Arturo, malowali świąteczne ozdoby z masy solnej, a potem wspólnie ubierali choinkę.Oprócz zabawy był też słodki poczęstunek. Czas tak szybko płynął, że aż żal było się rozstawać.Bardzo Dziękujemy pani Ewie Baran za wspaniały pomysł, zaproszenie i cudowną zabawę.