O bezpieczeństwie wiemy już bardzo dużo, bowiem mieliśmy spotkanie z policją, pod czujnym okiem pana policjanta pokonywaliśmy przejście dla pieszych , a także dowiadywaliśmy się jak być bezpiecznym w domu i wśród obcych.Dziś ,16.10.2014 wzięliśmy udział w quizie o bezpieczeństwie, którego organizatorem było przedszkole nr 7.Quiz odbył się w Hali Milenium, w sali konferencyjnej. Trzyosobowe drużyny odpowiadały na pytania, rozwiązywały zagadki i zmagały się z wieloma trudnymi zadaniami.Wszystkie drużyny, a było ich 10 – poradziły sobie znakomicie i otrzymały od organizatorów książki, pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Na sali były również dzieci , które gorąco dopingowały swoje drużyny.Atmosfera była fantastyczna, a nas spotkał szczególny zaszczyt, bowiem przywitał się z nami osobiście prezydent miasta pan Janusz Gromek.