Otrzymaliśmy zaproszenie od pani Beaty Nowak, nauczycielki klasy II c, na przedstawienie pt,,Król Czasu”.Zaprosiła ona również dzieci z innych przedszkoli.

Przedstawienie przygotował Teatrzyk klasowy IIc,,Chochliki”, który pani Beata prowadzi.

W przedstawieniu wzięły również udział panie z Uniwersytetu III Wieku, w ramach projektu,,Most Pokoleń”.Krokodylki były zachwycone inscenizacją, dekoracjami i z uwagą śledziły akcję. Sensem przedstawienia było to, iż czas rządzi się swoimi prawami i nie można żądać, aby dłużej trwała jesień lub inna pora roku, tylko dlatego, że się ją lubi.Na zakończenie spektaklu aktorzy przedstawili się i powiedzieli jakie postacie grali, po czym podeszli do dzieci, aby się z nimi osobiście pożegnać.Bardzo dziękujemy za zaproszenie .Dzieci jeszcze długo w przedszkolu opowiadały swoje wrażenia.