4 grudnia zgodnie z wieloletnią tradycją w naszym przedszkolu już od samego rana na dzieci czekał z koszem pełnym słodkości  Święty Mikołaj.  Był to dopiero początek „Mikołajkowych Niespodzianek”. Najpierw dzieci miały okazję obejrzeć bajkę pt.: „Kot w butach” przygotowaną przez nauczycieli i rodziców.  Po bajce  pojawił się Mikołaj, który przyniósł wielkie, kolorowe worki z prezentami dla wszystkich dzieci. Śmiechom i okrzykom radości nie było końca. Mikołaj przywitał się z dziećmi, a następnie zaprosił każdą do grupę do swoich sal i tam rozdawał prezenty. Każda grupa dostała ciekawe prezenty, czyli zabawki do sali, a dodatkowo każde dziecko otrzymało od naszego Świętego osobny prezent. Krokodylki w ramach podziękowań zatańczyły dla  Mikołaja.