Na zaproszenie piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg dzieci z dwóch starszych grup miały okazję zwiedzić kołobrzeski stadion.Do przedszkola po dzieci przyjechała kolejka miejska,w której czekali zawodnicy pan Patryk Skórecki,pan Łukasz Cebulski i pan Tomasz Rydzak.Przedszkolaki miały okazje zobaczyć szatnię zawodników, pomieszczenie ochrony, monitoring, lożę honorową, pomieszczenie spikera oraz wiele innych ciekawych miejsc, do których nikt oprócz pracowników i zawodników na co dzień nie ma dostępu. Dzieci były również na murawie stadionu i były zachwycone trawą, która w dotyku była jak mięciutki dywan.To było dla dzieci niesamowite przeżycie,ponieważ kilkoro z nich trenuje piłkę nożną i miały okazję spotkać się ze swoimi trenerami.