Mikołajki to kolejna tradycja w naszym przedszkolu. A nasze przedszkolaki oczekują z niecierpliwością na gościa, którego zawsze zapraszamy, czyli Świętego Mikołaja. Jak wiadomo Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 4 grudnia z workiem pełnym prezentów odwiedził nasze przedszkole i oczywiście naszą grupę Krasnoludków. Zanim jednak przyszedł do naszej sali dzieci miały okazję obejrzeć bajkę przygotowaną przez nauczycieli i rodziców pt.: „Kot w butach”. Po pięknej, ciekawej bajce nadszedł czas na spotkanie z  Mikołajem, który przywitał się z dziećmi, a następnie zaprosił każdą do grupę do swoich sal i tam rozdawał prezenty. Emocje były ogromne. Dzieci ucieszyły się z prezentów. Z zaangażowaniem i zaciekawieniem otwierały ogromne pudła z prezentami, a na koniec każde dziecko dodatkowo otrzymało mały upominek od naszego świętego.