W okresie przedświątecznym dzieci w ramach zajęć z koła plastycznego wykonały wiele wielkanocnych prac m.in. wykonały przepiękne pisanki, które wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie ,,Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”. W związku z udziałem w tym konkursie, dnia 10.04.2017r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego Słoneczny Domek w Kołobrzegu na uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród. W kategorii dzieci 5- letnich pierwsze miejsce zajęła Nina Leśniak z grupy Muchomorki; w kategorii dzieci 4-letnich trzecie miejsce zajęła Weronika Kaźmierska z grupy Biedronki; wyróżnienie otrzymały: Olga Brzozowicz z grupy Krasnoludki i Lena Urbaniak z grupy Tygryski. Gratulujemy!