W dniu 14 kwietnia w Szkole Morska Kraina odbył się konkurs matematyczny w zakresie konstruowania gier planszowych. Na ten konkurs wybraliśmy się w następującym składzie Małgosia Kuśmierek, Filip Szydło, Filip Harasimowicz Krysztofiak oraz Maciej Jasiński. Na początek losowaliśmy tematykę gry a potem zaczęło się główkowanie. Było ciężko cztery osoby każdy inny pomysł na grę, ale dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością jak również niesamowitą współpracą. Na koniec zaprezentowali się uczniowie klasy III ze szkoły Morska Kraina w piosence o tematyce wiosennej. Nastąpił oczekiwany moment dla dzieci ocenienie prac oraz wręczenie dyplomów przez panią Dyrektor. Bardzo dziękujemy organizatorom za bardzo ciekawy oraz bardzo dobrze zorganizowany konkurs.