W dniu 31.01.2014r. odwiedziły nas absolwentki naszego przedszkola. Dziewczynki są uczennicami Państwowej Szkoły Muzycznej w Kołobrzegu. Zagrały na FLECIE POPRZECZNYM i GITARZE polskie kolędy, które wybrzmiewały na całe przedszkole, że aż dzieci z gr. II nasłuchiwały gdzie wydobywa się ten dźwięk. My siedzieliśmy jak zamurowani, bo wydawało nam się, że na takich instrumentach mogą grać tylko dorośli, a tu była niespodzianka jednak nie tylko dorośli. Wszyscy samoistnie poruszaliśmy się w rytm melodii kolęd, a po każdej zagranej kolędzie wszyscy biliśmy gromkie BRAWA, a Marysia najgłośniej krzyczała BRAWO. Dziękujemy bardzo dziewczynką za piękny koncert, którym umiliły nam dzień w przedszkolu.