W środę, 16.12.2015., gościliśmy w naszym przedszkolu uczniów ze Szkoły Muzycznej w Kołobrzegu. Nasi goście przyszli do nas z niespodzianką w postaci Koncertu Bożonarodzeniowego. Dzięki kolędom wygrywanym pięknie na pianinie można było już poczuć magię zbliżających się Świąt. Uczniowie Szkoły Muzycznej z dużym zaangażowaniem zagrali dla nas m.in.: „Bóg się rodzi”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Niektóre utwory grane były na 4 ręce, a inne z towarzyszeniem dzwonków i fletu. Na zakończenie z tańcem i śpiewem wystąpiły dzieci z grupy IV. To był naprawdę piękny koncert. Bardzo dziękujemy pani Małgosi, pani Asi i pani Elenie- nauczycielom ze Szkoły Muzycznej.