Podczas ostatnich zajęć koła plastycznego dzieci wykonały piękną wiosenną żabkę. Żabę wykonaliśmy techniką orgiami płaskie z koła. Naszym zadaniem  było składanie kół według instrukcji zaprezentowanej przez Panią i przyklejanie kół według określonej kolejności na kartkę. Każda Biedronka otrzymała zestaw wyciętych kół, ruchome oczy, pędzelek i klej i zabraliśmy się do pracy. Zadanie nie należało do najprostszych, gdyż podczas wykonywania zadania trzeba było dobrać odpowiednio koła- według wielkości. Po wykonaniu żabki przykleiliśmy zieloną bibułkę, która symbolizowała trawę. Wszystkie dzieci świetnie poradziły sobie z wykonaniem tego zadania. Nasze prace można podziwiać w na wystawie ,,Nasze Prace” w szatni przedszkola.