Dnia 05.10.2016r., jak w każdą środę w grupie II odbyły się zajęcia koła plastycznego. Tego dnia wykonywaliśmy ,,złotą rybkę”. Do wykonania rybki posłużyły nam następujące materiały: kolorowa plastelina, cekiny, brokaty, kolorowe kartki, płyta CD, sylweta ryby. Zadaniem Biedronek było ozdobienie płyty CD dostępnymi materiałami i przyklejenie jej na szablon rybki. Wykonanie prac plastycznych poprzedziła krótka pogadanka na temat marzeń. Przedszkolaki opowiedziały o swoich wielkich i małych marzeniach. Przekonały się, że jeśli czegoś bardzo pragniemy, to podejmując pewne kroki/działania możemy to osiągnąć. Wszystkie dzieci dołożyły wszelkich starań, aby ich rybki zostały wykonane estetycznie. Po wykonaniu prac, próbowaliśmy wybrać najpiękniejszą rybkę, jednak nie udało nam się wyłonić najpiękniejszej, gdyż wszystkie prace były piękne.