W  czwartek 9 marca w grupie „Krasnoludków” odbyło się koło plastyczne.  Dzieci  chętnie uczestniczą  w takich zajęciach i z pomysłem wykonują swoją pracę. W tym tygodniu tematem naszej pracy były „Wiosenne kwiaty”. Na pierwsze dni wiosny musimy jeszcze trochę poczekać, ale  dzieci z grupy I nie mogą się już doczekać pięknych i słonecznych dni dlatego w ramach zajęć plastycznych wykonały pracę przedstawiającą kolorowe wiosenne kwiaty. Z przygotowanych już z kolorowego papieru pociętych paseczków, przedszkolaki sklejały koła, następnie na zieloną kartkę przyklejały kolorowe kółka tworząc piękne wiosenne kwiaty na łące. Wykonywana  przez dzieci praca wymagała bardzo wiele skupienia oraz zaangażowania. Powstałe obrazki przypominają przedszkolakom o nadejściu wiosny, na którą bardzo czekają.