Dzisiaj wszystkie dzieci z grupy II uczestniczyły w zajęciach koła plastycznego. Głównym celem zajęć koła plastycznego jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań plastycznych dzieci oraz poznanie różnorodnych technik plastycznych Zadaniem przedszkolaków było wyklejenie obrazka przedstawiającego wiewiórkę różnymi ziarnami zbóż. Przed rozpoczęciem pracy plastycznej dzieci poznały następujące ziarna zbóż tj. kukurydza, ryż, owies, pszenica, jęczmień. Biedronki oglądały, dotykały, przesypywały i wąchały ziarna zbóż. Następnie dzieci zabrały się do wykonywania prac, które można podziwiać na tablicy Nasze Prace w szatni przedszkola. Największą radość sprawiło nam przyklejanie się ziarenek do naszych paluszków. To była świetna zabawa i owocna praca.