W listopadzie na kółku plastycznym mieliśmy bardzo dużo pracy. Dzieci uczestniczące w zajęciach z kółka plastycznego wykonały z bibuły kotyliony na Święto Niepodległości, jesienne drzewka, które powstały po odbijaniu liści pomalowanych farbą plakatową, a także kompozycje z kolorowych liści, które przedstawiały kwiatki, zwierzątka i ludziki. Dzieci także wykonały indywidualnie prace na międzyprzedszkolny konkurs logopedyczno- plastyczny organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 6. Obecnie zajmujemy się przygotowywaniem ozdób świątecznych i dekoracji, które zostaną sprzedane na kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w naszym przedszkolu. Jak widać pracy mamy bardzo dużo, ale najważniejsze, że dzieci są bardzo chętne i zaangażowane w pracę.