Na występ jasełkowy w dn. 17.12.2014r. zaprosiliśmy naszych najbliższych. Nasz występ rozpoczęła pani dyrektor D. Adamczyk, która od wszystkich pracowników przedszkola złożyła RODZICOM ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNE ŻYCZENIA. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Podczas występu mieliśmy możliwość choć na chwilę przenieść się do Betlejem. Całość przedstawienia ukazująca scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami, pastorałkami do których przygotowaliśmy układ taneczny. Mimo wielkiego stresu który nam towarzyszył podczas występu z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odgrywaliśmy swoje role we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców. Po części artystycznej odbył się poczęstunek. Tego dnia wszyscy poczuli klimat zbliżających się Świat Bożego Narodzenia.