W dniu 23.05.2012r. dzieci z gr VII zaprezentowały krótki program artystyczny dla swoich KOCHANYCH MAM I TATUSIÓW. Nasz kolega Tomek przywitał naszych gości tymi o to słowami: „Witajcie nam goście, witajcie nam mili. Bardzo się cieszymy, żeście tu przybyli. Dzisiaj w naszej grupie obchodzimy rodzinnie święto. Będą pocałunki, życzenia i podarunki od serca. Witam wszystkich gości, kłaniam się niziutko. A do tego jeszcze śmieje się cichutko. Witać gości to nie sztuka, potrafią i mali. A na dowód, że to prawda mnie tutaj przysłali. Kłaniam się Wam nisko, na lewo i na prawo. A jak się spodoba to bijcie nam brawo.” Przed rodzicami wystąpiły zespoły, które wykonywały piosenki dla swoich rodziców. Jako pierwsi wystąpili zapowiedziani tymi słowami: Ach te mamy, nasze mamy. To są śliczne, piękne damy. Jak gustownie są ubrane, a jak pięknie uczesane. Jak się śliczne uśmiechają, jak radosne oczy mają, suknie mają w kwiatki, groszki, ładne butki i pończoszki, dlatego zapraszamy nasze koleżanki Patrycję, Kornelię, Kingę i Marcelinę do wykonanie piosenki „Rudy rydz”. Zauważyliśmy po minach naszych gości, że podobają się nasze występy, dlatego kolejny zespół zaśpiewał piosenkę „Chłopiec z gitarą”, a zaprezentowali ją Marcelina, Olek, Marcel i Oskar. Jak inaczej możemy się odwdzięczymy za wszystko droga mamo i tato spróbowaliśmy kolejną piosenką w wykonaniu Bartka i Marcina „Mamo nasza mamo”. W kolejnym utworze postaraliśmy się odwdzięczyć za trud w nasze wychowanie. W piosence ”Tyle słońca w całym mieście”, który zaprezentowali nam Weronika, Mateusz , Kamil i Tomek. Jest w każdym z nas troszeczkę zła, chociaż go wcale nie chcemy. Ranimy innych, chociaż kochamy, taki już dziecka los. W podziękowaniu za wszystko Oliwia wykonała piosenkę pod tytułem „Cudownych rodziców mam”. Widzieliśmy, że rodzicom się podobało, bo na sam koniec występów dzieci otrzymały gromkie brawa, za które Serdecznie DZIĘKUJEMY.

Nauczyciel:
Justyna Pajdak