27 września wybraliśmy się, do hotelu Ikar Plaza. Już na samym wejściu ogromne wrażenie zrobił na dzieciach piękny duży hol oraz recepcja hotelu. Przywitała nas z uśmiechem mama Magdy, która pracuje w recepcji hotelu. Pani Edyta opowiedziała kangurkom, na czym polega praca recepcjonisty a przede wszystkim podkreśliła fakt, że komputer służy jej wyłącznie do pracy i jest bardzo ważnym i pomocnym urządzeniem. Następnie mama Magdy oprowadziła nas po hotelu, pokazała dzieciom restauracje oraz bazę zabiegową. Największe zainteresowanie na kangurkach wzbudziło fango – lawa wulkaniczna, panie terapeutki pozwoliły dzieciom dotknąć lawy, opowiedziały, w jakim celu jej się używa i jakie ma właściwości lecznicze. Kangurki miały możliwość zabrać ze sobą kawałki fango, co sprawiło im wielką radość, ponieważ mogły ulepić sobie różnorakie figurki. Na zakończenie pani Edyta rozdała dzieciom upominki i zabrała nas na hotelowy plac zabaw.