Dnia grupę Kangurków odwiedził tata Tomka, aby zrobić z dziećmi pyszną pizzę. Na początku Pan Marcin opowiedział dzieciom o kraju pochodzenia oraz różnych rodzajach pizzy. A Tomek z pomocą swojego taty narysował kontur państwa, z którego wywodzi się pizza- Włochy. Po krótkim wstępie dzieci przystąpiły do robienia swojej własnej pizzy. Ciasto już było uprzednio przygotowane przez Pana Marcina, dzieci natomiast mogły wybierać składniki, które będą znajdowały się na ich pizzy. Kiedy już wszystko było gotowe pizze trafiły do pieca. Po kilkunastu minutach Kangurki mogły się delektować swoją własnoręcznie wykonaną pizzą. Dziękujemy Panu Marcinowi za czas poświęcony dzieciom oraz serce włożone w przygotowanie przepysznej pizzy.