Dnia 12.10 wybraliśmy się z kangurkami do przedstawiciela telewizji UPC w Kołobrzegu. Celem wycieczki było zaspokojenie ciekawości dzieci skąd się bierze obraz w telewizorze oraz skąd pochodzi Internet. Kiedy weszliśmy do biura UPC serdecznie przywitała nas pani Pamela, która w bardzo ciekawy sposób wytłumaczyła dzieciom jak powstaje obraz na telewizorze. Dodatkowo pani Pamela opowiedziała kangurkom, w jaki sposób dostarczany jest Internet do naszych domów. Przedstawicielka UPC wyjaśniła przedszkolakom, w jaki sposób należy korzystać z Internetu. Na zakończenie dzieci otrzymały od pai Pameli firmowe gadżety. Te upominki sprawiły wiele radości naszym dzieciom i za co bardzo dziękujemy firmie UPC.