21 września dzieci z grupy VI wybrały się na wycieczkę do Zieleniewa. W podróż po                        ,,Dzikim Zachodzie” zabrały dzieci pani kowbojka wraz z szeryfem .Na początku każdy uczestnik wycieczki pomalowany został w barwy indian. Na dzieci czekało wiele atrakcji m.in. zabawy na karuzeli kowbojskiej, przejażdżki bryczką, jazda konna, zabawy w beczce śmiechu, jazda quadem, przejażdżka w beczkach ciągniętych przez traktor. Dzieci zwiedziły również mini zoo, w którym mieszkały kozy, owce, strusie, pawie, lamy, szop, króliczki. Prawie przez cały pobyt towarzyszyły nam dwie sympatyczne młode kózki. Mimo tego, że wycieczka była dość wyczerpująca(był bardzo upalny dzień) dzieci do przedszkola wróciły pełne niezapomnianych wrażeń.