W czwartkowe popołudnie dzieci z grupy VII wybrały się na jesienny spacer a pogoda pozwoliła również na spędzenie kilku chwili na plaży. Mogliśmy obserwować zamarznięty piasek oraz podziwiać piękno przyrody, liście, gałęzie, kamienie a nawet pióra pokryte jesienną szadzią. Dzieci zachwyciły się zamarzniętym piaskiem, który pod wpływem ogrzania rękoma stawał się miękki. Żuczki przypomniały sobie także i mogły utrwalić wszelkie rodzaje drzew iglastych i liściastych. Obserwowaliśmy również, jakimi kolorami pomalowała świat Pani Jesień. Podczas spaceru grupa podziwiała zmiany zachodzące w przyrodzie. Ten spacer nie mógł się obyć bez tańca z liśćmi w taki sposób naszą grupa chciała pożegnać Panią Jesień.  Na kolejny spacer z pewnością pójdziemy śladami Pani Zimy. Wyprawę zaliczyliśmy do udanych.