Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. Tegoroczna jesień jest wyjątkowo ciepła, dlatego też zachęciła ona przedszkolaków z gr V do spaceru do parku i nad morze. Dzieci podziwiały piękno przyrody i odkrywały jej sekrety, a także obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią: opadające z drzew kolorowe liście, ozdobne trawy i krzewy. Malownicza aleja nadmorska: lipy, cisy dęby urzekły przedszkolaków swoimi barwami. Ta piękna alejka doprowadziła nas nad samą plażę, która ukazała się w oczach dzieci jak wielka piaskownica. Nie zastanawiając się długo Tygryski zajęły się budowaniem zamków z piasku. W drodze powrotnej zauważyliśmy kolorowy dywan ułożony ze spadających liści, dzieci beztrosko zaczęły się bawić podrzucając liście do góry. Był to bardzo udany spacer a my pełni wiedzy przyrodniczej oraz dobrego humoru powróciliśmy do przedszkola.