23.10.2009r. w naszym przedszkolu odbył się Jesienny Bal. Wszystkie nasze przedszkolaki w zrobionych samodzielnie, niezwykle barwnych przebraniach, przybyły na wielkie tańce i pląsy. Gościliśmy na sali m.in.: Króla jesieni, Panią Jesień oraz mnóstwo leśnych ludków. Przygotowana przez p. Krystynę Simińską zabawa, upływała w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Skoczne melodie na pianinie przygrywał p. Lech Dakowski. Każde dziecko, aby móc wziąć udział w zabawie, musiało najpierw odpowiedzieć na kilka pytań. Z quizu dowiedzieliśmy się m. in. Czy ptaki odlatują do ciepłych krajów i dlaczego? Jakie mamy pory roku? oraz jakie zwierzęta kryją się na zimę w norach? Po zakończeniu quizu nasze mądre przedszkolaki na cześć Pani Jesieni ruszyły do pysznej zabawy. Smutek nastał na twarzy dopiero, gdy nadszedł czas zakończenia balu. Wszystkie roztańczone dzieci wróciły do swoich sal. Już dziś nie mogą doczekać się odwiedzin Pani Jesieni w naszym przedszkolu w przyszłym roku.

Klementyna Kaczmarek