Święta Bożego Narodzenia są ,jak powszechnie wiadomo najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół Piękną tradycją stało się już, że w okresie Bożego Narodzenia w naszym Przedszkolu dzieci z wszystkich grup wystawiają Jasełka.

W środę 21 grudnia pięciolatki przygotowały jasełka dla swoich rodziców.

Goście zwrócili uwagę na piękną, nastrojową scenografię wprowadzającą w jakże dobrze nam znaną opowieść wigilijną, związaną z narodzeniem Jezusa. Klimat tamtej nocy podkreślały niecodzienne stroje przedszkolaków, przygotowane przez rodziców, wielkie zaangażowanie dzieci i w tle brzmiące kolędy. Wszyscy ulegli magii przedstawianych Jasełek, niejednej osobie zakręciła się łza w oku.

Spotkanie pozwoliło rodzicom zatrzymać się choć na chwilę w tym gorącym, przedświątecznym okresie i poddać się tej magicznej atmosferze.