Święta Bożego Narodzenia–są wiadomo najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół.

Grupa III specjalnie dla swoich rodziców w pięknych strojach, w przepięknej scenografii nadającej wyjątkowy uroczysty klimat przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus. Po przedstawieniu dzieci wręczyły rodzicom wykonane własnoręcznie świeczniki oraz składały świąteczne życzenia. Przedszkolaki za wspaniały występ otrzymały ogromne brawa. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym z pomocą rodziców, za co im oczywiście serdecznie dziękujemy. Wszystkim dzieciom należy się pochwała za niesamowity występ, wzruszenia,pokonanie tremy oraz fantastyczne wczucie się w role.