W grupie III działa koło plastyczne. Tematy wykonywanych prac związane są z porami roku, fauną i florą oraz tematyką okolicznościową. Dzieci przygotowują również prace- indywidualne oraz grupowe na różnorodne konkursy plastyczne . W lutym przedszkolaki solidnie pracowały nad wykonaniem prac na konkurs plastyczny ,, Zabytki mojego miasta” organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 3 w Kołobrzegu. ,,Muchomorki” bardzo zaangażowały się w ich przygotowanie. W rezultacie powstały dwie grupowe prace plastyczne, które przedstawiały Pomnik Zaślubin Polski z Morzem oraz Latarnię Morską. Natomiast 11 marca dzieci wykonywały ostatnie już prace związane z tematyką zimową. Kolejne nasze zajęcia zaczną się już pod znakiem przygotowania prac wiosennych.