17.01.2014 w Centrum Zdrowia i Relaksu”Verano” w Kołobrzegu odbywał się po raz drugi Festiwal Piosenki Angielskiej, który organizowało Przedszkole Niepubliczne”Morska Kraina”.

W festiwalu wzięło udział wiele przedszkoli , zarówno publicznych jak i niepublicznych.Dzieci doskonale radziły sobie z wykonaniem piosenek w języku angielskim. Repertuar był bardzo różny:dzieci śpiewały popularne piosenki”Sing a rainbow”, „Hokey Pokey Song”, „Hurray for Grandma”,”5 Little Monkeys”, „If Your’e Happy”,”Winter Song”,”I’m a Little Snowman”i inne.

Na zakończenie wszystkie przedszkola otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody.Oczywiście wszystkie dzieci zajęły pierwsze miejsca. Za rok znów się spotkamy, by pokazać, że potrafimy więcej.