W Środę, 09.10.2013., na boisku Przedszkola Miejskiego nr 7 został rozegrany Mecz Przyjaźni między przedszkolakami z Przedszkoli nr 7 i 8. Naszą Placówkę reprezentowała grupa V, a grupa VI dzielnie jej kibicowała. Mimo jesiennej aury, atmosfera na boisku i trybunach była bardzo gorąca. Kibice wytrwale dopingowali swoje drużyny; zawodnicy z pełnym zaangażowaniem biegali po boisku- starając się trafić piłką do bramki. Dodatkowo swoje umiejętności taneczne prezentowały dziewczynki z obu Przedszkoli. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Naszego Przedszkola; jednak najważniejsza była dobra zabawa, której nie brakowało. Wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale, puchar, pamiątkowy dyplom i piłkę by w dalszym ciągu rozwijać umiejętności piłkarskie. Dla kibiców, za wspaniałe kibicowanie, został przygotowany słodki poczęstunek.

Był to I Międzyprzedszkolny Mecz Przyjaźni i mamy nadzieję, że nie ostatni…