Nasze przedszkole jest placówką ekologiczną, która regularnie uczestniczy w akcjach propagujących ekologię, ochronę środowiska oraz zdrową żywność. 16 września w Kołobrzegu rozpoczęło się I Międzynarodowe Forum Ekologiczne na które przybyło wielu gości z całego świata oraz nasze przedszkolaki z Grupy III i V.

Muchomorki wraz z Tygryskami miały okazję uczestniczyć w oficjalnym otwarciu tego wyjątkowego forum oraz wzięły udział w konkursie plastycznym „Przedszkolak dba o środowisko”. W czasie wykonywania prac, przedszkolaki udowodniły, że ich wiedza na temat ekologii i recyklingu jest bardzo bogata. Wszystkie prace oczywiście zostały nagrodzone oraz wyeksponowane dla wszystkich odwiedzających Forum Ekologiczne.