20.10.2017 grupa VI odwiedziła Szkołę Podstawową nr 1 w Kołobrzegu. Zostaliśmy zaproszeni przez Panią Agnieszkę Goral na warsztaty chemiczne, gdzie nie tylko mogliśmy obserwować niesamowite doświadczenia, ale również mogliśmy zmienić się w młodych odkrywców i sami przeprowadzić niektóre z nich. Zajęcia okazały się naprawdę niesamowite, wszystkie dzieci były zachwycone tym co mogą zaobserwować, a Pani Agnieszka okazała się prawdziwym czarodziejem. O wszystkim co się wydarzy opowiadała dzieciom w bardzo ciekawy sposób i angażowała chętne osoby do pomocy w przeprowadzaniu doświadczeń. Dzieci mogły same między innymi odtworzyć tęczę, zaobserwować wybuch wulkanu, odtworzyć tyle pary wodnej co parowóz, stworzyć prawdziwe podwodne akwarium. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazje się spotkać i zobaczyć inne ciekawe eksperymenty pod okiem Pani Agnieszki, a za te piątkowe jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!