W czwartek 12. 01. 2012 roku Grupa Tygrysków wyruszyła do Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu. W szkole odwiedziliśmy klasę I C, której wychowawczynią jest pani R. Tomicka.

Podczas pobytu w szkole, Tygryski miały możliwość przyjrzeć się jak wygląda prawdziwa lekcja w klasie I. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem słuchały i podziwiały starszych o rok kolegów podczas pracy, były jednak zdziwione, iż wszystkie zajęcia odbywały się w ławkach, a nie jak w przedszkolu na dywanie i przy stoliczkach:) Wizyta w klasie I C dla Tygrysków była ogromną przyjemnością, zważywszy na to, iż mogły spotkać się ze swoimi kolegami, którzy jeszcze w zeszłym roku szkolnym uczęszczali do naszej grupy – z Zuzanną i Filipkiem. Był to pełen wrażeń dzień, i z pewnością dzieci jeszcze wiele razy będą go wspominać.

Wychowawca grupy K. Michalska