17 marca zostaliśmy zaproszeni przez panią Beatę Sadowską do Szkoły Podstawowej nr 4 na przedstawienie pt. „Śpiąca królewna”. Dzieci od pierwszej do ostatnie minuty z zaciekawieniem oglądały ten spektakl. Aktorzy z klasy II a widać było, że włożyli w to cały swój talent oraz umiejętności. To wszystko oraz wspaniałe przygotowanie przez wychowawczynię dało tak dobry efekt. Dzieci po spektaklu miały możliwość chwilę porozmawiania z aktorami oraz wypowiedzenia swoich opinii. Jeszcze raz bardzo dziękujemy pani Beatce za możliwość obejrzenia gry aktorskiej na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że dzieci wzięły sobie cenne wskazówki od swoich starszych kolegów i koleżanek, które im pomogą w ich przedstawieniu, które zbliża się wielkim krokami.