W dniu 19.04.2017r. zaprezentowaliśmy dla dzieci z Kołobrzeskiego Żłobka „Krasnal”  baśń muzyczną pt.: „Calineczka”. W ramach przeglądu teatralnego przygotowaliśmy autorskie przedstawienie: opracowaliśmy scenariusz, dobraliśmy muzykę, wykonaliśmy stroje oraz elementy scenografii. W bajkowy świat z muzyką na żywo przenieśliśmy naszą publiczność. Oprócz zabawy była też nauka – dzieci dowiedziały się, jakie elementy zawiera dzieło sceniczne i jak ważną rolę w podkreśleniu nastroju spektaklu odgrywa muzyka. Występ zakończyła „sesja fotograficzna” z ulubionymi bohaterami bajki. Szczególne zainteresowanie małych widzów wzbudziły świetnie oddane role Ropucha i jego Mamy oraz dostojna postać Kreta. Ich plastycznie odtworzone role wywoływały wśród dzieci salwy śmiechu. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.