12 maja w ramach realizacji programu ” marchewkę zjadamy- zdrowe zęby mamy” wybraliśmy się na spotkanie adaptacyjne w gabinecie stomatologicznym, odwiedziliśmy gabinet Pani Agnieszki Tobiasz- Śmigielskiej, która opowiedziała dzieciom o swojej pracy, przekonała chyba wszystkie dzieci, że wizyta u dentysty to wcale nie jest straszna przygoda, ale może być bardzo miła i bezbolesna. Wyjaśniła dzieciom jak należy szczotkować zęby żeby były czyste i długo zdrowe, pokazała jak działają narzędzia stomatologiczne. Każde dziecko mogło usiąść w fotelu dentystycznym, obejrzeć narzędzia z bliska, dotknąć tworzywa z którego robi się plomby. Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce za poświęcony nam czas i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w przyszłym roku.