W dniu 21.03.2013r. spędziliśmy pierwsze 45 minut w szkole. Zostaliśmy zaproszeni przez dzieci z kl. II c na lekcję do ich klasy. Wspólnie bawiliśmy się, tańczyliśmy a nawet czarowaliśmy, a to wszystko z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Było to dla nas wielkie przeżycie siedzieć w sali pośród ławek, które z uśmiechem witały nas wszystkich. To właśnie my niedługo dołączymy do szeregów szkoły. Troszkę byliśmy przerażeni, ale nasi starsi koledzy zaopiekowali się nami tak, że nie odczuliśmy, iż jesteśmy w szkole. W podziękowaniu za tak pięknie przygotowaną lekcje zaprosiliśmy naszych starszych nowych kolegów na nasz występ, który teraz przygotowujemy dla naszych rodziców pt. „Z Brzechwą za pan brat”. Więc wkrótce znów się spotkamy.