W dniu 04.04.2013r. odwiedził nas nasz kolega Olek P., który w ubiegłym roku szkolnym chodził do naszej grupy VII. Teraz uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu. Opowiadał nam: Jak jest w szkole?, Jak wyglądają lekcje i jak trzeba się na nich zachowywać? itp. Zadawaliśmy mnóstwo pytań, które dla nas były ważne, a Olek odpowiadał na nie wyczerpująco. Aby przybliżyć nam obraz bycia uczniem przyniósł swoje książki, o których nam opowiadał jak trzeba je szanować i pokazywał, jakie są w nich zadania. Z jednej z książek przeczytał nam ciekawe opowiadanie, które wysłuchaliśmy w ciszy, spokoju i z wielkim zdziwieniu jak pięknie potrafi czytać. Pochwalił się nam swoimi ocenami, które dostaje się za różne umiejętności. Każdy z nas chciałby mieć taki dzienniczek ucznia zapisany w same piątki i szóstki. To dzięki niemu wiemy już wiele ciekawych i przydatnych na przyszłość informacji, które będą nam potrzebne w szkole. Po skończonej pogawędce na temat szkoły zaprosiliśmy Olka P. do wspólnych zabaw. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i spędzenie z nami wolnego czasu.