Na kole plastycznym kilkoro dzieci wykonało prace na konkurs ogłoszony przez Urząd Miasta w Kołobrzegu. Spośród całej grupy tylko pięcioro dzieci było chętnych do wykonania pracy. Pierwsza praca została wykonana zespołowo była to NAKRĘTKOWA TĘCZA do wykonania której dzieci użyły kolorowych nakrętek, które wyszukiwały w odpowiednich kolorach i kształcie. Kolejna praca to BALONOWY SAMOLOT, który wykonała jedna z dziewczynek. Wykonany został z napompowanego balonu do którego przyczepione zostało śmigło, skrzydła i statecznik pionowy. KARTONOWA WYŚCIGÓWKA została wykonana przez chłopca, który miał najtrudniejszą i najbardziej pracochłonną pracę. Wszystkie nasze prace można obejrzeć w Kołobrzeskim Urzędzie Miasta.