W dniu 02.02.2015r. za oknem nagle zrobiło się biało, co sprawiło że wszyscy jednogłośnie chcieliśmy wyjść do ogrodu przedszkolnego. Pani przypomniała nam o zasadach dbania o bezpieczeństwo na śniegu, zakładaniu ciepłych strojów czyli na cebulkę. W szatni każdy z nas założył wszystkie przygotowane przez rodziców ubrania pamiętając o tym co mówiła pani. Przed rozpoczęciem zabawy sprawdziliśmy teren przedszkola, upewniliśmy się, czy pod śniegiem nie kryją się ostre przedmioty, czy nie ma śliskich miejsc, na których moglibyśmy się wywrócić. Wszyscy wiemy że najpopularniejszą zimową aktywnością jest zjeżdżanie na sankach, którą każdy z nas uwielbia nawet nasza pani. Zabawa na śniegu zapewniła nam dużo frajdy nie tylko nam ale i naszej pani, która z każdym z nas zjeżdżała z górki. Niektórzy z nas wybrali budowanie na śniegu, próbowali ulepić bałwana, ale udało im się tylko ulepić wielką kulę. Potem zorganizowaliśmy sobie bitwę na śnieżki, to dopiero wielka frajda gdy trafimy odpowiednią osobę. Zabawy na śniegu były dla nas mile spędzonym czasem.