W dniu wczorajszym(6.12.2011) w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyła się uroczysta gala , na której prezentowały się kołobrzeskie przedszkola w ramach ogłoszonego przez panią minister Katarzynę Hall ,, Roku z Pasją” .Na uroczystość zaproszono wielu wspaniałych gości: były władze wojewódzkie, władze miasta Kołobrzegu, dyrektorzy placówek publicznych i niepublicznych, przedstawiciele Rady Rodziców, przedstawiciele zaproszonych instytucji, które współpracują z przedszkolami, no i dzieci, bez udziału, których ta gala nie miałaby sensu. Każde przedszkole oprócz prezentacji mulimedialenj przygotowało króciutki występ artystyczny. Na scenie dzieci prezentowały się wspaniale. Niejednemu łezka w oku się zakręciła.To było ogromne przedsięwzięcie. Na zakończenie gali dzieci odwiedził oczywiście Święty Mikołaj, który obdarował je prezentami.