21.06.2013 odbył się w naszym przedszkolu festyn rodzinny, na którym na dzieci i ich rodziny czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Festyn rozpoczął się o 14.30 w ogrodzie przedszkolnym i trwał aż do ostatniego gościa;-)

Dzieci chętnie brały udział we wszystkich przygotowanych atrakcjach: zabawach na zamku dmuchanym i trampolinie oraz zawodach sportowych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także przejażdżka konno, quadem lub motorem. Powodzeniem również cieszył się „worek pełen niespodzianek”, z którego dzieci losowały atrakcyjne nagrody.

Dla rodziców także nie zabrakło atrakcji. Brali oni udział w przeróżnych konkursach i licytacjach-, wśród których można było wygrać m. in. Przegląd klimatyzacji w samochodzie, usługi fryzjerskie, wejściówki na fitness, bilety na statek.

Cały festyn został poprowadzony na wesoło przez Panią wicedyrektor Ewę Kielińską i Pana Daniela Miszke i został uatrakcyjniony wieloma występami artystycznymi: występy taneczne „Roztańczonej Ósemeczki”, „Tirlitonek”, występy wokalne Oliwii Świtlickiej i dzieci z gimnazjum nr 2, tańce z Pasją oraz aerobik z Panią Magdaleną Szkudlarek- mamą naszego kolegi.

Po wyczerpującej zabawie można było zregenerować siły, zjadając pyszne dania z grilla, krokiety lub zupę pomidorową. Na deser można było zakupić smakowite domowe wypieki, gofry, koktajle, soki ze świeżo wyciskanych owoców, kolorową watę cukrową, jak również orzeźwiające lody.

Ogromne podziękowania składamy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację festynu, wszystkim naszym sponsorom oraz wszystkim tym, którzy zechcieli przyjść na nasz festyn i bawić się razem z nami.