Festyn Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne.  16 czerwca w przedszkolnym ogrodzie odbył się już kolejny festyn, na który przybyli rodzice z dziećmi ale także nasi absolwenci oraz mieszkańcy pobliskich osiedli. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju, a także zebranie funduszy na doposażenie ogrodu przedszkolnego . Fantastyczną zabawę zapewnił zespół taneczny „Tirlitonki „ oraz „Roztańczona Ósemeczka”. Na maluchy czekało wiele atrakcji tj.: dmuchany zamek, trampolina, malowanie twarzy, loteria fantowa oraz stoiska z wieloma smakołykami.

Rada pedagogiczna oraz Dyrektor, serdecznie dziękuje sponsorom na wsparcie i pomoc przy organizacji Festynu: Rodzicom naszych przedszkolaków na upieczenie wspaniałych ciast oraz za pomoc w organizacji loterii oraz licytacji, Wydawnictwu KAMERA, Manufakturze Słodyczy KARMELOWO, Studiu Kosmetycznemu KREATOR, Ewa – Dekor, Kinu Wybrzeże, Kawiarni w Hotelu Olimp 3, Centrum Ogrodniczemu ŻULICKI, Sekretarzowi Gminy Ustronie Morskie, Chefs Culinar, Panu Darkowi Gniesy, Hurtowni Perfex, Hurtowni Detalicznej AGD,  Hurtowni DRAGON, Hurtowni ROJAN, Konsorcjum ANDZIAK, Piekarni Wierzbiccy.